Hakkımızda

 . Hakkımızda

     Ser Akademi; Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilen eğitim kurumudur.
İLO ve WHO direktifleri çerçevesinde, Türkiye 22.05.2003 yılında 4857 İş Kanunu, 20.06.2012 İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamına girmiştir.
Bu kanun ile mevzuat kapsamında ülkemizde İSG nin temelleri atılmıştır.
Dolayısıyla sektörde İş Güvenlik Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi ) eğitimleri gündeme gelmiştir.
Ser akademi, tecrübeli eğitici kadrosu ve profesyonel ekibiyle eğitim hizmeti vermektedir.Eğitim sonrası rehberlik ve danışmanlık hizmetleri ile de kursiyere destek olmaktadır.

  • Biz Kimiz ?

Alanında fark yaratan uygulamaları ile, ülkemizde sektörün öncü kuruluşlarından olan Ser Akademi, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında kursiyerlere eğitim hizmeti sağlamaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği kültürünü bir değer olarak benimseyen ve kalıcı hale getirmeyi hedefleyen Ser Akademi, “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi” 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında hizmet sağlama yetkisine sahiptir.

Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurum olan Ser Akademi;

– İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinde öncü kurum olmuştur.

  • C-B-A İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi
  • İşyeri Hekimliği Eğitimi
  • Diğer Sağlık Personeli Eğitimi ( İşyeri Hemşiresi )

– Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

Hizmetlerinin tamamını sağlamaktadır.

Kalite ve katma değerli hizmetler üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan yüzlerce çalışanıyla Ser Akademi, farklı sektörlerde deneyim kazanmış, İSG Profesyonelleri, aynı zamanda eğitici vasfı taşıyan A Sınıfı Uzmanlar, İşyeri Hekimleri, İş Müfettişleri ve Akademisyenlerden oluşan uzman kadrosu ile fark yaratmaktadır.

Mesaj Gönder
1
Mesaj Gönder
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?