en iyi isg kursu

İş sağlığı ve güvenliği, iş yerinde yapılan çalışmalar sırasında iş sağlığına ve güvenliğine zararlı olabilecek durumların tespit edilmesi, bu zararlı durumlardan korunması ve önlenmesi amacıyla yapılan çalışmalara verilen isimdir.

İş sağlığı ve güvenliği kursunun amaçları şu şekildedir:

  • Düzenli ve profesyonel eğitim ile üretim güvenliğini sağlayarak iş veriminin artmasına yardımcı olmak.
  • Firmada çalışmakta olan kişileri iş kazaları ve mesleki hastalıklara karşı bilgilendirmek ve kazalara karşı korumak.
  • İş yerine çalışan kişilerin ruh ve beden sağlıklarının korunmasına yardımcı olan çalışmalar sunmak. Hem işçilerin hem de iş yerinin emniyetini sağlamak.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için iş sağlığı ve güvenliği kursu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman çalışanlarımızla hizmet verdiğimiz firmamız Ser Akademi ile her zaman yanınızdayız.

İsg Online Eğitim Hizmetleri

Yoğun şekilde mi çalışıyorsunuz? Kursa ayıracak yeterli vaktiniz yok mu? Endişelenmeyin isg online eğitim hizmetimizle yanınızdayız. Yerinizden kalkmanıza bile gerek kalmadan hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede değerli vaktinizi daha önemli işlerinize harcamanızı ya da sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği sertifikası almak için bu konuda gerekli olan eğitimleri alarak isg sınavında yeterli başarıyı elde etmeniz gereklidir. Bizi tercih ederek isg kursu uzaktan eğitim hizmetimizle kolay bir şekilde istenilen başarıya ulaşabilirsiniz.

İsg Sınavı Çıkmış Sorular Nerden Bulunur?

İsg sınavı her yıl iki kez düzenlenmektedir. Sınav tarihleri net olmayıp her yıl değişkenlik göstermektedir. 2022 yılında İş Sağlığı ve Genel Müdürlüğü İş Güvenliği Sınavları ise 15 Mayıs ve 11 Aralık tarihinde yapılacaktır. Ser Akademi isg kursu hizmetlerimize başvurarak gerekli doküman, kaynak ve bilgi desteğimizden faydalanabilirsiniz.

İsg sınavı çıkmış sorular için bize ulaşabilirsiniz. Kursumuzda tüm zamanların iş sağlığı ve güvenliği sınav sorularını sizlere sunuyoruz. Çıkmış soruları tekrar çözdürerek sınav için hazır hale gelmenizi sağlıyoruz. Gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu

Ser Akademi olarak uzun yıllardır A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimlerini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Bakanlık tarafından onaylı iş sağlığı ve güvenliği eğitimimiz ile pek çok avantajdan yararlanmanızı sağlıyoruz. Uzaktan eğitim hizmeti vererek adayların her yerden derslere katılmasına olanak vererek eğitime süreklilik kazandırıyoruz.

İsg sınavı çalışma soruları hakkında bilgi almak ve hizmetlerimiz ile ilgili soru sormak için telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Hizmetlerimizi uygun fiyatlardan sunarak sizlere ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek de sizleri mutlu ediyoruz. Kurs ücretlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için internet sitemize göz atabilirsiniz.

Emek Mah. Mareşal F. Çak. Blv.
No: 81-A Şehitkamil / GAZİANTEP
Ticaret Sicil No: 54612
Ser Akademi - Tüm hakları saklıdır © 2018
İzinsiz içerik kullanılamaz. Web Tasarım